Simple Toasts (2.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: None
it: Nessuno

en: Duration
it: Durata

en: Fade
it: Dissolvenza

en: Themes
it: Temi

en: About
it: Informazioni

en: Light
it: Chiaro

en: Dark
it: Scuro
