Simple Toasts (2.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: None
jv: Nihil

en: Fade
jv: Bureng

en: Slide
jv: Geser

en: Themes
jv: Téma

en: About
jv: Ngenani
