Simple Toasts (2.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: Themes
kn: ಥೀಮುಗಳು

en: Animation
kn: ಸಜೀವನ(ಅನಿಮೇಶನ್‌)

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ
