Simple Toasts (2.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: None
ro: Nimic

en: Duration
ro: Durată

en: Themes
ro: Teme

en: About
ro: Despre
