Simple Toasts (2.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: None
ru: Нет

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Fade
ru: Плавное появление

en: Slide
ru: Слайд

en: Themes
ru: Темы оформления

en: Animation
ru: Анимация

en: About
ru: Информация

en: Light
ru: Светлая

en: Dark
ru: Темный
