Simple Toasts (2.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: None
sk: Žiadne

en: Duration
sk: Trvanie

en: Themes
sk: Témy vzhľadu

en: Animation
sk: Animácia

en: About
sk: Informácie o
