Simple Toasts (2.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Duration
te: నిడివి

en: Themes
te: అలంకారాలు

en: About
te: గురించి
