Simple Toasts (2.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: None
th: ไม่มี

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: Themes
th: แบบเว็บไซต์

en: About
th: เกี่ยวกับ
