Simple Toasts (2.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: None
uk: Немає

en: Duration
uk: Тривалість

en: Fade
uk: Згасання

en: Slide
uk: Сковзання

en: Themes
uk: Теми

en: Animation
uk: Анімація

en: About
uk: Про модуль

en: Bottom Left
uk: Внизу ліворуч

en: Bottom Right
uk: Внизу справу

en: Top Left
uk: Зверху зліва

en: Top Right
uk: Зверху справа

en: Light
uk: Світла

en: Vivid
uk: Яскраве зображення

en: Dark
uk: Темний

en: Top Center
uk: Верхній центральний

en: Theme Configuration
uk: Конфігурація теми
