Simple Toasts (2.0.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: None
fr: Aucun(e)

en: Duration
fr: Durée

en: Fade
fr: Fondu

en: Slide
fr: Glisser

en: Themes
fr: Thèmes

en: About
fr: À propos

en: Bottom Left
fr: En bas à gauche

en: Bottom Right
fr: En bas à droite

en: Top Left
fr: En haut à gauche

en: Top Right
fr: En haut à droite

en: Light
fr: Léger

en: Dark
fr: Sombre
