Simple Toasts (2.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: None
ja: なし

en: Duration
ja: 期間

en: Fade
ja: フェード

en: Slide
ja: スライド

en: Themes
ja: テーマ

en: Animation
ja: アニメーション

en: About
ja: アバウト
