Simple Toasts (2.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: None
ta: இல்லை

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: Slide
ta: நழுவு

en: Themes
ta: தீம்கள்

en: About
ta: பற்றி
