Simple Toasts (2.0.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: None
sv: Ingen

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Fade
sv: Tona

en: Slide
sv: Glida

en: Themes
sv: Teman

en: Animation
sv: Animering

en: About
sv: Om

en: Light
sv: Ljust

en: Dark
sv: Mörkt
