Simple Toasts (2.0.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: None
bo: མེད།

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Themes
bo: བརྗོད་གཞི

en: About
bo: གསལ་བཤད
