Simple Toasts (2.0.0-alpha3) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: None
el: Κανένα

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: Slide
el: Κύλιση

en: Themes
el: Θεματικές παραλλαγές

en: About
el: Περί
