Simple Toasts (2.0.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: None
eu: Bat ere ez

en: Duration
eu: Iraupena

en: Themes
eu: Temak

en: About
eu: (r)i buruz
