Simple Toasts (2.0.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: None
hi: कोई नहीं

en: Duration
hi: अवधि

en: Themes
hi: थीम ( शैली )

en: About
hi: के बारे में
