Simple Toasts (2.0.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: None
hu: Nincs

en: Duration
hu: Időtartam

en: Fade
hu: Áttünés

en: Slide
hu: Csúsztatás

en: Themes
hu: Sminkek

en: Animation
hu: Animáció

en: About
hu: Leírás

en: Bottom Left
hu: Lent balra

en: Bottom Right
hu: Lent jobbra

en: Top Left
hu: Fent balra

en: Top Right
hu: Fent jobbra

en: Light
hu: Világos

en: Dark
hu: Sötét

en: Top Center
hu: Felső közép

en: Bottom Center
hu: Alsó közép
