Simple tweets (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Language
eo: Lingvo

en: Time
eo: Tempo

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto
