Simple tweets (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: Language
ne: भाषा

en: Time
ne: समय

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता
