Simple User Management (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Custom
lt: Savitas

en: Activate
lt: Aktyvuoti

en: About
lt: Apie

en: Username:
lt: Nario vardas:

en: Email:
lt: El. paštas:

en: Cancel account
lt: Panaikinti paskyrą
