Simple User Management (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Approve
hi: स्वीकार करें |

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Activate
hi: सक्रिय

en: About
hi: के बारे में

en: Email:
hi: ईमेल / ई -पता :

en: Cancel account
hi: खाता खारिज करना
