Simple User Management (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Approve
oc: Aprovar

en: Custom
oc: Personalizat

en: About
oc: A prepaus

en: Email:
oc: Corrièr electronic :

en: Cancel account
oc: Anullar lo compte
