Simple User Management (8.x-1.10) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Approve
fi: Hyväksy

en: Delete
fi: Poista

en: Custom
fi: Oma

en: Activate
fi: Aktivoi tilaus

en: Deactivate
fi: Passivoi

en: About
fi: Tietoja

en: Username:
fi: Käyttäjänimi:

en: Email:
fi: Sähköpostiosoite:

en: Cancel account
fi: Poista käyttäjätili
