Simple User Management (8.x-1.10) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Approve
uk: Схвалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Custom
uk: Власний

en: Activate
uk: Задіяти

en: Deactivate
uk: Вимкнути

en: About
uk: Про модуль

en: Username:
uk: Ім'я користувача:

en: Email:
uk: Електронна пошта:

en: Change password
uk: Зміна паролю

en: Cancel account
uk: Скасувати обліковий запис

en: Delete the account and its content. This action cannot be undone.
uk: Видалити обліковий запис і його матеріали. Цю дію неможливо скасувати.
