Simple User Management (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Approve
ta: ஊர்ஜிதம் செய்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: About
ta: பற்றி

en: Email:
ta: மின்னஞ்சல்:

en: Cancel account
ta: அங்கத்துவ இரத்து
