Simple User Management (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Approve
et: Kiida heaks

en: Custom
et: Kohandatud

en: Activate
et: Aktiveeri

en: About
et: Programmist

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Email:
et: E-post:

en: Cancel account
et: Konto kustutamine
