Simple User Management (8.x-1.4) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Approve
pl: Zatwierdź

en: Custom
pl: Własne

en: Activate
pl: Aktywuj

en: Deactivate
pl: Deaktywuj

en: About
pl: O stronie

en: Cancel account
pl: Anuluj konto
