Simple User Management (8.x-1.5) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Approve
be: Дазволіць

en: Custom
be: Паводле настроек

en: About
be: Аб

en: Email:
be: E-mail:

en: Cancel account
be: Выдаліць рахунак
