Simple User Management (8.x-1.5) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Approve
kn: ಅಂಗೀಕರಿಸು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Activate
kn: ಸಕ್ರಿಯಗೊಳಿಸು

en: Deactivate
kn: ನಿಷ್ಕ್ರಿಯಗೊಳಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Username:
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು:

en: Email:
kn: ಇಮೇಲ್:
