Simple User Management (8.x-1.6) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Approve
da: Godkend

en: Delete
da: Slet

en: Custom
da: Tilpasset

en: Activate
da: Aktivér

en: Deactivate
da: Deaktivér

en: About
da: Om

en: Username:
da: Brugernavn:

en: Email:
da: E-mail:

en: Cancel account
da: Opsig konto

en: Delete the account and its content. This action cannot be undone.
da: Slet kontoen og dens indhold. Denne handling kan ikke fortrydes.
