Simple User Management (8.x-1.6) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Approve
ku: پەسەندکردن

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Custom
ku: درووستکراو

en: About
ku: دەربارە

en: Email:
ku: ئیمێل:

en: Cancel account
ku: هەڵوەشاندنەوەی هەژمار
