Simple User Management (8.x-1.7) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Approve
tr: Onayla

en: Delete
tr: Sil

en: Custom
tr: Özel

en: Activate
tr: Etkinleştir

en: Deactivate
tr: Devre dışı bırak

en: About
tr: Hakkında

en: Username:
tr: Kullanıcı Adı:

en: Email:
tr: E-posta:

en: Cancel account
tr: Hesabı iptal et
