Simple User Management (8.x-1.7) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Activate
ug: قوزغىتىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Username:
ug: ئىشلەتكۈچى نامى:
