Simple User Management (8.x-1.8) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Approve
az: Təsdiq edin

en: Delete
az: Sil

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Activate
az: Aktivləşdirin

en: About
az: Haqqında

en: Cancel account
az: Hesabı ləğv edin
