Simple User Management (8.x-1.8) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Approve
bo: ཆོག་མཆན་སྤྲོད་པ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Email:
bo: གློག་ཡིག

en: Cancel account
bo: ཐོ་ཁོངས་བསུབ་པ
