Simple User Management (8.x-1.8) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Approve
ca: Aprova

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Activate
ca: Activat

en: Deactivate
ca: Desactiva

en: About
ca: Detalls

en: Email:
ca: Correu electrònic:

en: Cancel account
ca: Cancel·la el compte

en: Delete the account and its content. This action cannot be undone.
ca: Elimina el compte i el seu contingut. Aquesta acció no es pot desfer.
