Simple User Management (8.x-1.8) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Approve
eu: Onartu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Activate
eu: Aktibatu

en: Deactivate
eu: Des-aktibatu

en: About
eu: (r)i buruz

en: Email:
eu: Eposta:

en: Cancel account
eu: Kontua ezabatu
