Simple User Management (8.x-1.8) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Approve
fa: موافقت

en: Delete
fa: حذف

en: Custom
fa: سفارشی

en: Activate
fa: فعال‌سازی

en: Deactivate
fa: غیرفعال کردن

en: About
fa: درباره

en: Username:
fa: نام کاربری:

en: Email:
fa: پست الکترونیک:

en: Cancel account
fa: لغو حساب
