Simple User Management (8.x-1.8) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Approve
it: Approva

en: Delete
it: Elimina

en: Custom
it: Personalizzato

en: Activate
it: Attiva

en: About
it: Informazioni

en: Username:
it: Nome utente:

en: Email:
it: E-mail:

en: Cancel account
it: Elimina profilo
