Simple User Management (8.x-1.8) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Approve
vi: Chấp thuận

en: Delete
vi: Xóa

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Activate
vi: Kích hoạt

en: Deactivate
vi: Tắt

en: About
vi: Giới thiệu

en: Username:
vi: Tên người dùng:

en: Cancel account
vi: Xóa tài khoản
