Simple User Management (8.x-1.9) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Approve
is: Samþykkja

en: Delete
is: Eyða

en: Custom
is: Sérsniðið

en: About
is: Um

en: Email:
is: Netfang:
