Simple User Management (8.x-1.9) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Approve
nl: Goedkeuren

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Custom
nl: Aangepast

en: Activate
nl: Activeer

en: Deactivate
nl: Deactiveer

en: About
nl: Over

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Email:
nl: E-mail:

en: Change password
nl: Wachtwoord wijzigen

en: Cancel account
nl: Account opheffen

en: Delete the account and its content. This action cannot be undone.
nl: Verwijder het account en de bijbehorende inhoud. Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.
