Simple User Management (8.x-1.9) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Approve
ro: Aprobă

en: Delete
ro: Șterge

en: Custom
ro: Personalizat

en: About
ro: Despre

en: Cancel account
ro: Anulare cont
