Simple User Management (8.x-1.10) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Approve
fr: Approuver

en: Delete
fr: Supprimer

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Activate
fr: Activer

en: Deactivate
fr: Désactiver

en: About
fr: À propos

en: Username:
fr: Nom d'utilisateur :

en: Email:
fr: Courriel :

en: Cancel account
fr: Annuler le compte

en: Change roles
fr: Changer les rôles

en: Delete the account and its content. This action cannot be undone.
fr: Supprimer le compte et son contenu. Cette action est irréversible.
