SimpleAds (2.0.10) - en to se translation catalogue (16 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Groups
se: Joavkkut

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Update
se: Ođasmahte

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre
