SimpleAds (2.0.11) - en to ca translation catalogue (57 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: value
ca: valor

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Groups
ca: Grups

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Default
ca: Per defecte

en: Insert
ca: Insereix

en: Update
ca: Actualitza

en: View
ca: Mostra

en: Display
ca: Visualització

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Created
ca: Creat

en: Active
ca: Actiu

en: Date format
ca: Format de la data

en: Group ID
ca: ID del grup

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: End Date
ca: Data de finalització

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Group name
ca: Nom del grup

en: Advertisement
ca: Publicitat

en: Table
ca: Taula

en: Loop
ca: Bucle

en: Clicks
ca: Clics

en: IP Address
ca: Adreça IP

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Delay
ca: Retard

en: Today
ca: Avui

en: Days
ca: Dies

en: Reference
ca: Referència

en: Changed
ca: Canviat

en: Charts
ca: Gràfiques

en: Apply
ca: Aplica

en: Values
ca: Valors

en: Offset
ca: Desplaçament

en: exposed
ca: exposat

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre

en: Responsive
ca: Responsiu

en: grouped
ca: agrupat
