SimpleAds (2.0.11) - en to eu translation catalogue (51 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: value
eu: balioa

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Groups
eu: Multzoak

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Image
eu: Irudia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Update
eu: Eguneratu

en: View
eu: Bista

en: Display
eu: Bistaratu

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Created
eu: Sortua

en: Node
eu: Nodoa

en: Active
eu: Aktiboa

en: Date format
eu: Data formatua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: End Date
eu: Bukaera data

en: Desc
eu: Beheraka

en: Group name
eu: Talde izena

en: General
eu: Orokorra

en: Table
eu: Taula

en: IP Address
eu: IP Helbidea

en: Today
eu: Gaur

en: Days
eu: Egunak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Charts
eu: Grafikoak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Values
eu: Balioak

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Dates
eu: Datak

en: Click
eu: Klik

en: exposed
eu: agerian jarri

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
