SimpleAds (2.0.11) - en to hu translation catalogue (79 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: value
hu: érték

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Groups
hu: Csoportok

en: Group
hu: Csoport

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Image
hu: Kép

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Insert
hu: Beszúrás

en: Update
hu: Frissítés

en: View
hu: Megtekintés

en: URL
hu: Webcím

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Created
hu: Létrehozva

en: Node
hu: Tartalom

en: Active
hu: Aktív

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Group ID
hu: Csoportazonosító

en: Authored by
hu: Szerző

en: Start Date
hu: Kezdődátum

en: Campaign ID
hu: Kampány azonosítója

en: End Date
hu: Befejező dátum

en: Desc
hu: Csökk

en: Inactive
hu: Inaktív

en: Group name
hu: Csoportnév

en: General
hu: Általános

en: Advertisement
hu: Hirdetés

en: Table
hu: Táblázat

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Clicks
hu: Kattintások

en: IP Address
hu: IP-cím

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Delay
hu: Késleltetés

en: Today
hu: Ma

en: Days
hu: Napok

en: Reference
hu: Referencia

en: Number of clicks
hu: Kattintások száma

en: Changed
hu: Módosítva

en: Charts
hu: Grafikonok

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Add Group
hu: Csoport hozzáadása

en: Group description
hu: Csoportleírás

en: Values
hu: Értékek

en: Offset
hu: Eltolás

en: Campaigns
hu: Kampányok

en: Campaign
hu: Kampány

en: Impressions
hu: Kattintások

en: Dates
hu: Dátumok

en: - N/A -
hu: - Nem elérhető -

en: Click
hu: Kattintás

en: Last 30 days
hu: Elmúlt 30 nap

en: exposed
hu: felfedett

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Export as CSV
hu: Exportálás CSV formátumba

en: No data available
hu: Nincs elérhető adat

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Advertisements
hu: Hirdetések

en: Responsive
hu: Alkalmazkodó

en: grouped
hu: csoportosított

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
