SimpleAds (2.0.11) - en to is translation catalogue (44 entries)

en: Title
is: Titill

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: value
is: gildi

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Groups
is: Hópar

en: Group
is: Hópur

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Image
is: Mynd

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Insert
is: Setja inn

en: Update
is: Uppfæra

en: View
is: Skoða

en: URL
is: vefslóð

en: Display
is: Sýna

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Created
is: Stofnað

en: Node
is: Nóða

en: Active
is: Virkt

en: Date format
is: Dagsetningarsnið

en: Authored by
is: Höfundur

en: General
is: Almennt

en: Table
is: Tafla

en: IP Address
is: IP vistfang

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Today
is: Í dag

en: Apply
is: Virkja

en: Dates
is: Dagsetningar

en: Last 30 days
is: Síðustu 30 dagar

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
